У житті учня, як і в житті вчителя, урок посідає важливе місце. Урок є основним компонентом шкільної освіти. Одним із завдань освіти на сучасному етапі є підвищення ефективності уроку як засобу підвищення якості освіти. Питання якості, отже, і ефективності уроку хвилює всіх учасників освітнього процесу: адміністрацію, вчителі, учнів та їхніх батьків. Кожен педагог хвилює питання, як організувати урок, щоб він став для школярів радістю пізнання світу і активізував би їх бажання вчитися, які методи та прийоми використовувати для досягнення ефективного уроку.

Про те, як можна зробити ефективним урок технології, розповів на вебінарі Ігор Кіт, учитель інформатики та технології Одеської школи «ОРТ» № 94 ім. Жаботинського, Україна.

У ході вебінару були розглянуті способи, форми та види організації роботи вчителя та учнів, наведено критерії ефективності, проаналізовано методи та прийоми, що сприяють проведенню ефективного уроку.
Рекомендації, дані під час вебінару, допоможуть педагогам зрозуміти, чого залежить ефективність уроку і що таке ефективний результат.

Матеріали вебінару: