Підбито підсумки міжнародної олімпіади ОРТ з інформатики 2019 серед учнів 5-11 класів.

Цього року олімпіада стала рекордною – на різних етапах у ній взяли участь від 180 до 400 учнів із 11 шкіл та центрів мережі ОРТ. Після участі у трьох відбіркових турах найактивніші учасники змагалися у фінальному етапі олімпіади, що проводився на платформі Moodle. У такому дистанційному форматі учасники не могли виявити себе повною мірою, тому для визначення переможців олімпіади було проведено суперфінали у форматі відео-зустрічі.

Олімпіада серед учнів 9-11 класів:

За результатами відбіркових етапів у фінальний тур вийшли 30 учасників, із них найкращі результати показали 9 учнів, які 20 грудня 2018 року взяли участь у суперфіналі.

Підсумки суперфіналу серед учнів 9-11 класів:

1 місце – Литвинський Семен, учень 10 класу, школа ОРТ де Гінцбург (ДБОУ ЗОШ № 550, Санкт-Петербург), Росія.
2 місце – Ніжинцев Микола, учень 9 класу, Технологічний ліцей ОРТ ім. Б. З. Герцля, Кишинів, Молдова.
3 місце – Щуров Володимир, учень 11 класу, Технологічний ліцей ОРТ ім. Б. З. Герцля, Кишинів, Молдова.
3 місце – Котвицький Микита, учень 10 класу, школа ОРТ «Мішпахтейну» (МБОУ ЗОШ № 12 Вахітовського району м. Казані), Росія.

Олімпіада серед учнів 5-8 класів:

Учасники, які набрали найбільшу кількість балів у фінальному турі, були розділені у суперфіналі на дві підгрупи: по 15 учнів у групах 5-6 та 7-8 класів.

Підсумки суперфіналу серед учнів 5-6 класів:

1 місце – Голецек Олександр, учень 6 класу, Чернівецька школа «ОРТ» № 41, Україна.

Інші учасники сурефіналу набрали менше 50% можливих балів, тому оргкомітет прийняв рішення не присуджувати 2 та 3 місце у цій віковій групі.

Підсумки суперфіналу серед учнів 7-8 класів:

1 місце – Міркін Давид, учень 8 класу, Приватно-державна єврейська школа ОРТ «Прі Ец Хаїм», Киргизстан.
2 місце – Відерман Аллан, учень 8 класу, Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія.
3 місце – Голдберг Георгій,учень 8 класу, Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія.

Переможці та призери суперфіналу будуть нагороджені цінними подарунками, фіналісти та учасники суперфіналу – спеціальними дипломами.

Ми дякуємо всім керівникам шкільних команд, які постійно підтримували своїх учнів і взяли на себе нелегку працю з проведення всіх етапів олімпіади – Амеліну Наталю, Бєломенову Олену, Борисенко Ольгу, Ботіну Ніну, Васильченко Світлану, Громову Олену, Гурєєву Світлану, Гусакову Олену, Дзюбу Сергія, Лапінську Вікторію, Марко Наталю, Міссінга Ігоря, Орел Діану, Погодину Ірину,!

Бажаємо переможцям та учасникам олімпіади творчих успіхів та подальших перемог!

Залишити відповідь