Роботи учасників
Міжнародного Конкурсу Комп’ютерної Анімації 2018
на тему “Єврейські оповідання, притчі та казки” серед учнів шкіл ОРТ

1 МІСЦЕ

Мультфільм “Суперечка гір”
Номінація “Лялькова анімація”

Автори: Райхман Фейга (8 клас), Райхман Хая (5 клас), Райхман Рівка (2 клас).
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна, вчитель ОІВТ та робототехніки.
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан
Мультфільм “Ханука у рідному домі”
Номінація “Лялькова анімація”

Автори: Учні 4Б клас: Михайло Шварц, Дивович Веня, Риженко Віра, Вейнтрауб Айя, Євген’єва Мар’яна, Марголін Богдан, Ізраєва Ева, Синьова Тася, Понамарьова Поліна, Юровицький Петя, Марченко Кирило, Помбрик Даня, Верещага Микита, Рогі , знімав Жиганов Данило (6 клас)
Керівники: Кононович Олена Олександрівна, Ямпільська Світлана Вікторівна.
Московська технологічна школа ОРТ (Гімназія № 1540), Росія
Мультфільм “Кавун для важливого гостя”
Номінація “Лялькова анімація”

Автори: Олександра Дячук (8 клас), Наталія Дячук (8 клас), Марія Тацюк (9 клас), Анастасія Злобіна (11 клас),
Євген Герасимчук (7 клас).
Керівник: Фрейліхман Грета Йосипівна, учитель інформатики.
Чернівецька спеціалізована школа ОРТ № 41 з вивченням єврейського етнокультурного компоненту, Україна

2 МІСЦЕ

Мультфільм “Три коржики”
Номінація “Flash анімація”

Автор: Зубрицька Яна, учениця 11 «Б» класу. Ролі озвучували: Зубрицька Яна, Макс Проперлов.
Керівники: Бородова Соня Миронівна, учитель предметів єврейського циклу; Мухаметдінова Золіна Фаридівна, учитель інформатики.
МБОУ «Середня загальноосвітня школа № 12» Вахітовського району м. Казані, “ОРТ-Мішпахтейну”, Росія.
Мультфільм “Скло”
Номінація “Лялькова анімація”

Автори: Менерманова Вероніка (9 клас), Менерманова Аліна (7 клас).
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна, вчитель ОІВТ та робототехніки.
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

3 МІСЦЕ

Мультфільм “Погляд та зітхання”
Номінація “Flash анімація”

Автор: Арсеній Євсєєв, 8 клас.
Керівник: Тузова Ольга Олексіївна.
ГБОУ ЗОШ №550 з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій м. Санкт-Петербург, “ОРТ де Гінцбург”, Росія.
Мультфільм “Суд Соломона”
Номінація “Лялькова мультиплікація”

Автори: Авторський колектив учнів дошкільного відділення “Тінок”.
Керівники: Григор’єва Алла Сергіївна, Ліпман Олена Григорівна.
ГОУ Центр освіти №1311 «Тхія», Росія
Мультфільм “Обмін дітьми”
Номінація “Комп’ютерна мультиплікація”

Автор: Луньова Аріна, 6 клас.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна, вчитель ОІВТ та робототехніки.
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан
Мультфільм “У голодний рік”
Номінація “Комп’ютерна мультиплікація”

Автор: Олександра Тремба, 8 клас.
Керівник: Ботіна Ніна Іванівна, учитель інформатики.
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія

РОБОТИ УЧАСНИКІВ

Мультфільм “Все на краще”
Одеська школа ОРТ №94 ім.Жаботинського, Україна

Автори: Кучер Софія, Пец Поліна, учениці 5 класу.
Керівник: Лапінська Вікторія Романівна.
Мультфільм “Голова з Тори”
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

Автори: Учні Недільної школи.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна.
Мультфільм “Кавун для важливого гостя”
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

Автор: Пічуревич Вікторія, учениця 10 класу.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна.
Мультфільм “Гаманець золота”
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

Автор: Пічуревич Сергій, учень 5 класу.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна.
Мультфільм “Галерея єврейських свят”

КЗО НВК №144 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій» Дніпровської міської ради, Україна.


Автор: Кислицька Влада, учениця 8-б класу.
Керівник: Кислицька Світлана Леонідівна.
Мультфільм “Хлопчик і корона”
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан.

Автор: Пічуревич Сергій, учень 3 клас.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна.
Мультфільм “Суботня сукня Ханеле”
МБОУ Школа ОРТ №42 “Гешер”, Недільна єврейська школа “Гешер”, Росія.

Автори: Давидова Анна (7 клас), Леонтьєва Вікторія (5 клас), Новичкова Яна (5 клас), Акулін Григорій (3 клас), Давидова Софія (3 клас), Мякішева Віра (2 клас), Желніна Антоніна (2 клас) .
Керівники: Лук’янова Ольга Анатоліївна, Флейшер Симона Веніяминівна.
Мультфільм “Голова Тори – Ваякгель”
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан.

Автори: Учні Недільної школи.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна.
Мультфільм “Не будинок, а рай”
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія.

Автор: Софія Войнова, учениця 8 класу.
Керівник: Ботіна Ніна Іванівна.
Мультфільм “Царевич”
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія.

Автор: Софія Волкова, учениця 8 класу.
Керівник: Ботіна Ніна Іванівна.
Мультфільм “Лев та журавель”
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія.

Автор: Кароліна Голимбієвська, 8 клас, учениця 8 класу.
Керівник: Ботіна Ніна Іванівна.