Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації вчителів на тему “Використання інформаційних технологій у викладанні єврейських дисциплін” пройде з 26 серпня по 11 листопада 2019 року.

Організатори:

Відділ досліджень та розробок ОРТ (rd@ort.ru).

Учасники:

Команди викладачів шкіл мережі ОРТ у країнах FSU, які займаються питаннями єврейської освіти, або підтримують єврейську освіту на рівні участі у міждисциплінарних проектах та конкурсах, які проводять ОРТ. Крім шкіл мережі ОРТ у FSU у семінарі візьмуть участь представники шкіл мережі Хефциба.

Учасником семінару може стати будь-який учитель школи, що входить до мережі шкіл ОРТ, який цікавиться новими засобами та технологіями навчання, інтеграцією цифрових освітніх ресурсів у навчальний процес.

Формат проведення:

Семінар проводиться у незвичайному для шкіл ОРТ форматі вебінарів з наступною проектною сесією та підсумковим конкурсом проектних робіт.

Короткий опис:

Основною метою семінару є підвищення якості викладання дисциплін єврейського циклу (іврит, історія, традиції єврейського народу, література та мистецтво) через інтеграцію проектної діяльності та використання сучасних електронних засобів навчання. Формат семінару відрізнятиметься від звичного нам усім очного семінару, оскільки вся робота відбуватиметься онлайн, а точніше – будуть різні заходи, що проводяться у три етапи:
Етап 1. Чотириденна вступна сесія у форматі вебінарів (ZOOM), на яких виступлять запрошені експерти з використання засобів інформаційних та комунікаційних технологій, електронних засобів навчання у викладанні єврейських предметів.
Етап 2. Заочна (дистанційна) сесія. Сесія триватиме два місяці та проводитиметься у форматі проектної групової діяльності. Учасники семінару під керівництвом наставників розроблять та впровадять у себе в школах проекти, що демонструють їхнє вміння використовувати різні інструменти ІКТ та цифрові технології, з якими їх познайомили експерти на вебінарах.
Етап 3. Робота експертної комісії, вибір найкращих проектів, визначення переможців. Підсумкова відеоконференція з презентаціями найкращих проектів та нагородження.

По завершенні семінару усі зареєстровані учасники отримають фірмовий сертифікат учасника. Для шкільних команд, які розробили та впровадили у школі найкращі проекти, ми підготували дипломи та цінні призи. Також їм буде надано можливість виступити на підсумковому вебінарі у листопаді та поділитися своїм досвідом із колегами.

Усі проекти, розроблені в рамках даного семінару, будуть опубліковані на сайті STEM.ORT.ORG.