World ORT Excellence Award 
Премія Всесвітнього ОРТ для країн СНД та Балтії

З 2014 року Всесвітній ОРТ щорічно проводить конкурс на здобуття Премії Всесвітнього ОРТ для країн СНД та Балтії. Цей конкурс є частиною розрахованої на 10 років програми заохочення найкращих вчителів та фахівців, що працюють у мережі ОРТ.

У конкурсі можуть взяти участь викладачі та співробітники шкіл, ліцеїв та навчальних центрів, що входять до мережі ОРТ у країнах СНД та Балтії.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

  1. Викладання технології, інформатики та ІКТ
  2. Викладання математики та предметів природничого циклу
  3. Викладання предметів єврейського циклу
  4. Використання ІКТ у навчальному процесі
  5. Менеджмент у сфері освіти
  6. Активна участь у соціальних та культурних проектах та общинних заходах
  7. Активна участь у проєктах, пов’язаних із навчанням та допомогою людям з особливими освітніми потребами
  8. За внесок у розвиток школи ОРТ (з 2020)
ЛАУРЕАТИ WORLD ORT EXCELLENCE AWARD
Номінація “Викладання предметів єврейського циклу”
2014 2015  2017   2019 
Фрідман Ірина Леонидівна
НВК № 141 ОРТ м. Києва
Флейшер Сімона Веніамінівна
Школа №42 “ОРТ-Гешер” м. Самари
Кемпа Лев Вікторович
Талліннська єврейська школа ОРТ
Бородова Соня Миронівна
Школа №12 “ОРТ-Мішпахтейну” м.Казань
  2020  2021
 Марковська Раїса Іллівна
Одеська школа ОРТ №94 
 Кандель Інна Файвівна
Талліннська єврейська школа ОРТ
Номінація “Викладання технології, інформатики та ІКТ”
2014 2014 2014 2015
Тузова Ольга Олексіївна
Школа №550 ОРТ де Гінцбург «Шорашим» м. Санкт-Петербург
 Бронштейн Борис Зелікович
Московська технологічна школа ОРТ
Кіт Ігорь Володимирович
Одеська школа ОРТ №94 
Погодіна Ірина Володимирівна
Школа №42 “ОРТ-Гешер” м. Самари
2016  2017   2018 2019
Дзюба Сергій Миколайович
НВК № 141 ОРТ м. Києва
Васільченко Світлана Володимирівна
гімназія «ОРТ-Алеф» м. Запоріжжя
 Кіт Ольга Григорівна
Одеська школа ОРТ №94 
Мельнічук Тетяна Вікторовна
НВК “ОРТ” №141 м.Києва
 2020 2021
Прохоренко Тетяна Олегівна
 Школа №550 ОРТ де Гінцбург «Шорашим» м. Санкт-Петербург
Лапінська Вікторія Романівна

Одеська школа ОРТ №94

2016Спеціальний приз за використання інноваційних технологій у навчальному процесі
Сегалиєне Тереса
Вільнюська гімназія ОРТ
Ботіна Ніна
Таллиннская еврейская школа ОРТ
Номінація “Менеджмент у сфері освіти”
 2014  2015 2016  2017
Надиршіна Діна Муніровна
Школа «ОРТ-При Ец Хаім» м. Бішкек
Ліпман Григорий Ісаакович
ЦО № 1311 «Тхія» ОРТ м.Москва
Хотилєва Тетяна Юріївна
Московська технологічна школа ОРТ
Моисєєва Марина Володимирівна
Московська технологічна школа ОРТ
2018 2019 2019  2019
 Трупп Ольга Львівна
Школа №12 “ОРТ-Мішпахтейну” м.Казань
Міша Якобас
Вільнюська гімназія ОРТ 
Міроненко Юрій Дмитриєвич
ГБПОУ города Москва “Перший Московський Освітній Комплекс”
 Цуркан Людвіга Павлівна
Чернівецька школа «ОРТ» № 41
2020  2021

 
Водоп’ян Григорій Моісейович Школа №550 ОРТ де Гінцбург «Шорашим» м. Санкт-Петербург  Ноткін Борис Абрамович
Школа №550 ОРТ де Гінцбург «Шорашим» м. Санкт-Петербург
 
Номінація “Викладання математики та предметів природничого циклу”
2016  2017 2018  2018
Григор’єва Валентина Володимирівна
Школа № 12 ОРТ «Мішпахтейну» м.Казань
Дружаєва Світлана Василівна 
Школа №42 “ОРТ-Гешер” м.Самари
 Рагуліна Ірина Вікторівна 
Московська технологічна школа ОРТ
Любарєва Світлана Іванівна
Чернівецька школа «ОРТ» № 41
 2019  2020  2021
 
Остапчук Любов Василівна
НВК “ОРТ” №141 м.Києва
 Мінусова Світлана Володимирівна
 Школа №550 ОРТ де Гінцбург «Шорашим» м. Санкт-Петербург
Алтинбаєва Лілія Анварівна Школа № 12 ОРТ «Мішпахтейну» м. Казань
Номінація “Використання ІКТ у навчальному процесі”
2014 2015 2016  2017  
Івашкова Тетяна Анатоліївна
Школа №144 м. Дніпропетровськ
Шатоба Улляна Валеріївна
Школа №144 м. Дніпропетровськ
Бєлова Надія Борисівна
Школа №550 ОРТ де Гінцбург «Шорашим» м. Санкт-Петербург
 Черемісова Марина Володимирівна
Школа №12 “ОРТ-Мішпахтейну” м.  Казань
2018 2019   2020   2021
 
 Ворон Алла Анатоліївна
НВК “ОРТ” №141 м.Києва
Фомочкіна Аліна Іванівна
гімназія «ОРТ-Алеф» м. Запоріжжя  
Савел’єв Олексій Сергійович
Московська технологічна школа ОРТ
Писанец Марина Олександрівна НВК “ОРТ” №141 м.Києва
Номінація “Активна участь у соціальних та культурних проектах та общинних заходах”
2014 2015  2016 2017
Брюске Діна Яковлівна
  Центр “ОРТ-КешерНет” м.Тамбов
Кальницька Олена Сергіївна
“ОРТ-КешерНет” м.Макєєвка
 Блох Ніна Олександрівна
Московська технологічна школа ОРТ
 Антіді Євгенія ЛеонідівнаШкола «ОРТ-При Ец Хаім» м. Бішкек г.Бишкек
  2018 2019 2020  2021
 
Брусніцина Галина Григорівна
Центр “ОРТ-Кар’єра” м. Єкатеринбург
Шаулова Тетяна Садуківна
Школа ОРТ “Тхія” м. Москва
Борисова Наталія Володимирівна
Московська технологічна школа ОРТ
Шморгун Наталія Миколаївна
НВК “ОРТ” №141 м.Києва
Номінація “За внесок у розвиток школи”
2021
Кіньков Юрій Григорович
НВК “ОРТ” №141 м.Києва
Номінація “Активна участь у проектах, пов’язаних із навчанням та допомогою людям з особливими освітніми потребами”
2018 2015 
Циганок Любов Іванівна
Московська технологічна школа ОРТ
Абрамзон Надія Михайлівна
Московська технологічна школа ОРТ