НМК «Технологія створення електронних пристроїв» (2018) та «Електроніка з Ардуїно. Занурення.» (2021)  (автори І.В. Кіт та О.Г. Кіт, Одеська школа ОРТ №94) – освітній ресурс, що містить усі необхідні компоненти для організації та проведення занять з моделювання керованих електронних пристроїв на базі платформи Arduino.

УМК є логічним продовженням вивчення робототехніки у 7-8 класах. До його складу входять:
• навчально-методичний посібник для вчителя;
• робочий зошит для учня;
• комплект файлів-заготовок.

В рамках курсу на доступному рівні вивчаються теоретичні основи цифрової техніки, розглядається процес проєктування, виготовлення та тестування електронних та роботизованих систем. Фізичні принципи роботи електронних схем та різних радіоелектронних компонентів ілюструються практичними прикладами моделей автоматизованих систем управління, які демонструють взаємодію мікроконтролерів із навколишнім світом.

Актуальність УМК обумовлена ​​сучасними тенденціями у реформуванні системи освіти та відповідає завданням підготовки учнів до сучасного життя в умовах дедалі ширшого використання автоматизованих та роботизованих систем.

Курс має практичну спрямованість та поєднує класичні підходи до вивчення основ техніки конструювання та найсучасніші навчальні напрями: проєктування, інформаційне моделювання, програмування, інформаційно-комунікаційні технології. Крім цього, цей курс дозволяє реалізувати ідеї STEM-освіти, активно використовувати міждисциплінарні зв’язки, поєднуючи в проєктах різні навчальні дисципліни — фізику, математику, інформатику, технологію і тим самим закладає міцні основи системного мислення.

В рамках курсу особлива увага приділяється виконанню творчих проєктів різних типів – проєктів «за зразком», проєктів з елементами дослідження у конструюванні та програмуванні та дослідницьких проєктів.

Курс корисний як досвідченому педагогу, так і початківцю. Він побудований за принципом поступового, але динамічного ускладнення. Кожна тема курсу супроводжується практичними рекомендаціями для вчителя, які містять пропозиції щодо організації уроків з використанням різноманітних педагогічних технологій, у тому числі ігрових.

УМК розроблено російською та українською мовою.

З питань ознайомлення та купівлі матеріалів звертатись на адресу rd@ort.team.