Scratch-Олімпіада 2020 серед шкіл мережі ОРТ

Вітаємо переможців, призерів, вчителів, тат і мам, які займалися проєктами, та всіх учасників Другої олімпіади з програмування в середовищі Scratch серед шкіл мережі ОРТ!

Підбито підсумки Другої олімпіади з програмування у середовищі Scratch серед учнів шкіл мережі ОРТ.
Загалом у конкурсі взяли участь 7 індивідуальних та колективних проєктів, виконаних у різних жанрах: “Комп’ютерна гра”, “Вікторина”, “Квест”, “Розкажи історію”.
Журі відзначило високий рівень надісланих на конкурс робіт, долю призових місць іноді вирішували буквально соті балів. У результаті місця розподілилися так:

1 місце
Олексій Літвінов, Одеська школа “ОРТ” №94. Комп’ютерна гра “Destroy In”. Керівники проєкту Ольга Кіт та Ігор Кіт.

2 місце
Шаповалова Поліна, Іванченко Марина, Погомій Софія, Дікенштейн Елвіс, Іванченко Марина, Запорізька єврейська гімназія «ОРТ-Алеф». Притча “Якщо в будиночку тісно” (з колекції “Піжамна бібліотека”). Керівник проєкту – Світлана Васильченко.

3 місце

Шапіро Назар, Бішкек, школа «Прі Ец Хаїм». Комп’ютерна гра “Бики та корови”. Керівники проєкту Фелікс та Олеся Шапіро, Наталія Амеліна.

Спеціальний диплом журі за захоплююче та глибоке розкриття історії ОРТ у формі комп’ютерного квесту
Ріна Фрідман, НВК №141, Київ. Комп’ютерний квест до 140-річчя ОРТ “ОРТ: минуле і сьогодення”. Керівник – Тетяна Проценко, консультант – Ірина Фрідман.

З надісланими на конкурс роботами можна познайомитись на порталі scratch.mit.edu:

 
 
Scratch-Олімпіада 2019 серед шкіл мережі ОРТ
 
Підбито підсумки Першої олімпіади з програмування у середовищі Scratch серед шкіл мережі ОРТ “Scratch Olymp 2019” у рамках проєкту ORT STEM.
Усього було прийнято для участі у конкурсі 16 робіт індивідуальних та колективних учасників у двох номінаціях – “Вікторина” для 5-6 класів (11 робіт) та “Ігри” для 7-8 класів (5 робіт). Колективні учасники могли продемонструвати своє мистецтво мережевої взаємодії, використовуючи можливості порталу scratch.mit.eduремікси, рюкзаки тощо, та отримати додаткові бали. Цього не сталося, тому всі учасники як колективні, так й індивідуальні оцінювалися за однаковими критеріями.

 

Рішенням журі переможцем у номінації “Вікторина” стали Гушул Роман та Поштаренко Артем (Чернівецька ЗОШ №41, 6 клас) за роботу “Супергерої”.

Друге місце посіла команда 4-класників із КЗВ «УВК №144»: Федоренко Ярослава, Петелевич Софія, Михайло Фалькович за роботу “Сонячна система”.

І третє місце віддано Ріні Фрідман, 6-класниці НВК №141, Київ, за роботу “Пейсах”.

У номінації “Ігри” перші два місця вирішено не присуджувати.
Третє місце отримав Олексій Літвінов, 7-класник Одеської школи “ОРТ” № 94.

З надісланими на конкурс роботами можна познайомитись на порталі scratch.mit.edu:

 

Положення про Першу Scratch-Олімпіаду 2019 серед шкіл мережі ОРТ