Роботи учасників
Міжнародного Конкурсу Комп’ютерної Анімації 2019
на тему “Єврейські оповідання, притчі та казки” серед учнів шкіл ОРТ

1 МІСЦЕ

Мультфільм “Щаслива мама
Номінація “Лялькова анімація”
Автори: Менерманова Вероніка (10 клас) та Менерманова Аліна (8 клас).
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна, вчитель ОІВТ та робототехніки.
Приватно – державна єврейська школа ОРТ «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан
Мультфільм “Турботи Ноя”
Номінація “Комп’ютерна анімація”
Автор: Лех Поліна, 5 клас.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна, вчитель ОІВТ та робототехніки.
Приватно – державна єврейська школа ОРТ «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

2 МІСЦЕ

Мультфільм “Найважче слово”
Номінація “Лялькова анімація”
Ліпили: Олена Михайлова (7Б), Софія Михальова (5А), Маргарита Плюсова (5Б), Евеліна Білоковильська (5Б), Андрій Пікульов (3Б), Катя Корнєєва (2А). Малювала: Люба Новікова (4Б). Оператори: Ян Ганзман (6Б), Максим Алферін (6Б), Микита Черченко (6В). Аніматори: Крістіна Солдатова (4В), Іван Рагулін (5В), Василь Рагулін (5В), Ян Ганзман (6Б). Казку читає: Омелян Армаш (5В).
Керівники: Ірина Емілівна Армаш, педагог додаткової освіти, керівник гуртка “Диво-ліпка”, Любов Іванівни Циганок, вчитель ІЗО та технологій, Світлана Вікторівна Ямпільська, педагог додаткової освіти.
Московська технологічна школа ОРТ (ДБОУ м. Москви «Школа №1540»), Росія
 
Мультфільм “Порятунок від повені”
Номінація “Лялькова анімація”
Автори: Олександра Дячук (9 клас), Наталія Дячук (9 клас), Марія Тацюк (10 клас).
Керівник: Фрейліхман Грета Йосипівна, вчитель інформатики.
Чернівецька спеціалізована школа ОРТ № 41 з вивченням єврейського етнокультурного компоненту, Україна
 

МІСЦЕ

Мультфільм “Найкрасивіша”
Номінація “Лялькова анімація”
Автори: Іпатова Адріана, Воскобоєва Єва, Грачівська Василиса, Корабльова Софія, Лукашева Аня, Мархвінська Маша, Мальцева Еля, Войнов Амелія, Кемуларія Мія, Захарян Марія, Грінберг Майя, Поздняк Артем, Устинова Поліна.
Керівники: Ліпман Олена Григорівна – керівник дошкільного осередку; Молочкова Єлизавета Василівна – педагог додаткової освіти.
Школа ОРТ “Тхія” (ДБОУ міста Москви “Школа № 1311”) Росія
 
Мультфільм “Пір’я”
Номінація “Flash анімація”
Автор: Валіахметова Саміра та Гайфулліна Камілла, 4 клас.
Ролі озвучували: Валіахметова Саміра, Коварський Матвій, Володимир Васькевич.
Керівники: Бородова Соня Миронівна, вчитель предметів єврейського циклу; Мухаметдінова Золіна Фаридівна, учитель інформатики.
Школа “ОРТ-Мішпахтейну”, МБОУ «Середня загальноосвітня школа № 12» Вахитовського району м. Казані, Росія.
 
Мультфільм “Винахідливий хлопчик”
Номінація “Комп’ютерна мультиплікація”
Автори: Сергієнко Наталі (5 клас) та Сергієнко Мілана (2 клас).
Керівник: Медведєва Наталія.
КЗО „Навчально-виховний комплекс №144 „спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій” – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)” Дніпровської міської ради, Україна.
 
Мультфільм “У кожної пташки свої замашки”
Номінація “Scratch мультиплікація”
Автори: Пець Поліна та Сабіна Співак (6 клас). Озвучували: Пец Поліна, Сабіна Співак, Марк Берман.
Керівник: Лапінська Вікторія Романівна, вчитель інформатики.
Одеська школа ОРТ №94 ім.Жаботинського, Україна
 

РОБОТИ УЧАСТНИКІВ

Мультфільм “Кавун”
Дитяча студія мультиплікації “ЦВР І К” Муніципальна автономна установа додаткової освіти «Центр позашкільної роботи Сисертського міського округу», Росія
Автори: Кайгородцева Анастасія, Крушинська Вероніка, Худишкіна Аліна, Івіна Сніжана, Стрєлков Єгор, Пасинкова Сніжана, Рощектаєва Дар’я, Ладійщикова Анжеліка.
Керівник: Лебедєва Любов Михайлівна
Мультфільм “Золоті монети та договір”
Школа “ОРТ-Мішпахтейну”, МБОУ “Середня загальноосвітня школа № 12” Вахитовського району м. Казані, Росія.
Автори: Васькевич Володимир, 4 клас.
Ролі озвучували: Коварський Матвій, Володимир Васькевич.
Керівники: Бородова Соня Миронівна, Мухаметдінова Золіна Фаридівна.
Мультфільм “Наречена”
Одеська школа ОРТ №94 ім.Жаботинського, Україна
Автор: Пилипенко Олександр (6 клас). Керівник: Лапінська Вікторія Романівна.
Мультфільм “Створення світу”
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

Автори: Райхман Фейга, 9 клас, Райхман Хая, 6 клас, Райхман Ривка, 3 клас.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна.
Мультфільм “Плач дитини”
Одеська школа ОРТ №94 ім.Жаботинського, Україна
Автор: Демченко Валерія (6 клас).
Керівник: Лапінська Вікторія Романівна.
Мультфільм “У крамниці бога”
Приватно – державна єврейська школа «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

Автор: Тюлегенова Лія, 8 клас.
Керівник: Амеліна Наталія Миколаївна.
Мультфільм “Притча про глухе”
Одеська школа ОРТ №94 ім.Жаботинського, Україна
Автор: Балашова София (6 класс).
Керівник: Лапінська Вікторія Романівна.
Мультфільм “Хала, як у бабусі”
Школа ОРТ «Тхія»
(ДБОУ міста Москви «Школа № 1311»)
Росія

Автор: Марта Агаєва 2 «В» клас.
Керівник О.Ю. Андріанова (класний керівник).
Мультфільм “Мисливець і пророк Еліягу”
Школа “ОРТ-Мішпахтейну”, МБОУ “Середня загальноосвітня школа № 12” Вахитовського району м. Казані, Росія.
 

Авторы: Коварский Матвей, 4 класс.
Роли озвучували: сем’я Матвія.
Руководители: Бородова Соня Мироновна, Мухаметдинова Золина Фаридовна.

Мультфільм “Світло від сонця та місяця”
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія.
Автор: Абделлі Лінда Аліса 8 клас
Керівник: Ботіна Ніна Іванівна.
Мультфільм “Маленькі камені та великі камені”
Школа “ОРТ-Мішпахтейну”, МБОУ “Середня загальноосвітня школа № 12” Вахитовського району м. Казані, Росія.
Автори: Шаріфулін Каміль, 4 клас
Ролі озвучували: Валіахметова Саміра, Коварський Матвій.
Керівники: Бородова Соня Миронівна, Мухаметдінова Золіна Фаридівна.
Мультфільм “Абетка”
Школа “ОРТ-Мішпахтейну”, МБОУ “Середня загальноосвітня школа № 12” Вахитовського району м. Казані, Росія.
 Автори: Муртазін Тимур, 4 клас
Ролі озвучували: Муртазін Тимур, Коварський Матвій.
Керівники: Бородова Соня Миронівна, Мухаметдінова Золіна Фаридівна.
Мультфільм “Імітація”
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія.
Автор: Скородумова Мілена, 8 клас.
Керівник: Ботина Ніна Іванівна.
Мультфільм “Брехня неприпустима” Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія. Автор: Андріанова Уляна, 8 клас.
Керівник: Ботина Ніна Іванівна.
Мультфільм “Ханука”
КЗО „Навчально-виховний комплекс №144 „спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій” – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)” Дніпровської міської ради, Україна.
 Автор: Фалькович Ліза (4 клас).
Керівник: Борисенко О.В.