Роботи учасників
Міжнародного Конкурсу Комп’ютерної Анімації 2020
на тему “Єврейські історії, притчі та казки” серед учнів шкіл ОРТ

1 МІСЦЕ 

Мультфільм “Два свідки”
Номінація “Лялькова мультиплікація”
Автори мультфільму: Дарійчук Жанна (8 клас), Радик Анжеліна (8 клас), Хабаров Максим (9 клас)
Керівник: Фрейліхман Грета.
Чернівецька школа «ОРТ» № 41, Україна
Мультфільм “Як Моше-рабейну став заїкою”
Автор: Кролевич Софія, 6 клас
Керівник: Амеліна Наталія.
Приватно – державна єврейська школа ОРТ «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

2 МІСЦЕ 

Мультфільм “Увічнене ім’я”
Номінація “Лялькова анімація”
Автор: Тюлегенова Лія, 9 клас
Керівник: Амеліна Наталія.
Приватно – державна єврейська школа ОРТ «Прі Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан

3 МІСЦЕ 

Мультфільм “Дерев’яний меч”
Автор: Найштут Соня, 5-Б клас.
Озвучування: Найштут Соня, Коварський Матвій, Васькевич Володимир (учні 5-Б класу), Найштут Борис (учень 11-А класу).
Керівники: Бородова С. М. та Мухаметдінова З. Ф.
МБОУ «Школа №12» Вахитовського району міста Казані, школа «ОРТ-МІШАХТЕЙНУ», Росія

Мультфільм “Ніколи не лайся”
Номінація “Flash анімація”
Автори: Коварський Матвій та Васькевич Володимир, учні 5 «Б» класу.
Озвучування: Коварський Матвій та Васькевич Володимир, а також родина Матвія Коварського. Керівники: Бородова С. М. та Мухаметдінова З. Ф. МБОУ «Школа №12» Вахитовського району міста Казані, школа «ОРТ–МІШАХТЕЙНУ», Росія

СПЕЦІАЛЬНИЙ ДИПЛОМ

Мультфільм “Зелена Карета”
Номінація “Комп’ютерна анімація”
Автор: Шевченко Еліна
Озвучування: Фрідман Ріна
Керівник: Лук’янчук Тетяна Степанівна
НВК «ОРТ» № 141 м. Києва, Україна

Роботи учасників

Мультфільм “Щедре Дерево”
Номінація “Flash анімація”
Автор: Гальперін Михайло, 7 клас
Керівники: Бородова С. М. та Мухаметдінова З. Ф.
МБОУ «Школа №12» Вахитовського району міста Казані, школа «ОРТ-МІШАХТЕЙНУ», Росія

російською мовою

на івриті

Мультфільм “Якщо в будиночку тісно”
Номінація “Scratch анімація”
Автори: Шаповалова Поліна, Іванка Марина, Погомій Софія,
Озвучування: Погомій Софія, Дікенштейн Елвіс, Іванченко Марина.
Керівник: Васильченко Світлана Володимирівна.
Запорізька єврейська гімназія «ОРТ-Алеф», Україна

Мультфільм “Щасливчик Латке”
Автори:
Льовочкіна Вікторія, Круглик Олена, Александрова Софія, Молодова Дар’я, Ареф’єв Григорій, Льовочкіна Катерина, Петрикова Уляна, Лисенка Євгенія, Злобіна Аріна, Чампалова Вероніка, Мих
Флейшер Симона Веніяминівна,
Лук’янова Ольга Анатоліївна, Молодова Олександра Дмитрівна.
Недільна школа «Гешер»
при МБОУ Школа ОРТ № 42 р.о. Самара

 
Мультфільм “Розбити свиню”
Номінація “Лялькова анімація”
Автори роботи: Дмитро Потапов, Камілла Мочалова
Куратор проекту: Ірина Фрідман
НВК «ОРТ» № 141 м. Києва, Україна
Мультфільм “Жадібність”
Номінація “Лялькова мультиплікація”
Автор: Ушакова Ізабелла, 8 клас
Керівник: Ботіна Ніна, вчитель інформатики.
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія
Мультфільм “Навіщо вчитися”
Номінація “Лялькова мультиплікація”
Автор: Михєєв Тимофій, 8 клас.
Керівник: Ботіна Ніна, вчитель інформатики.
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія
Мультфільм “Зрячий сліпий
Номінація “Комп’ютерна мультиплікація”
Автори: Найденкова Люсія-Амеліа, Самойлова Єва, 8 клас.
Керівник: Ботіна Ніна, вчитель інформатики.
Талліннська єврейська школа ОРТ, Естонія
Мультфільм “Гори біля моря
Номінація “Scratch анімація”
Автори роботи: Колпащикова Тамара, Колпащикова Софія.
Куратор проекту: Зубова Наталія Петрівна.
Технологічний ліцей ОРТ імені Б.З. Герцля, Кишинів, Республіка Молдова
Мультфільм “Дочка води носить”
Номінація “Flash анімація”
Автор: Марус Марина, учениця 10-го класу
Керівник: Лук’янчук Тетяна Степанівна.
НВК «ОРТ» № 141 м. Києва, Україна
Мультфільм “Тітонька Фло”
Номінація “Лялькова мультиплікація”
Автори мультфільму:
1 клас – Лукашева Ганна, Воскобоєва Єва, Сидорова Вікторія.
Дошкільне відділення – Мамаєв Михайло, Гершон Адель, Урюпін Григорій, Біге Симона, Трушевська Єва, Цибрій Олег, Криман Лев, Смирнова Катерина, Хізгілов Олександр, Чапля Йонан, Манахімова Єва, Вардуль Олівія.
Педагоги:
Ліпман Олена Григорівна, Молочкова Єлизавета Василівна.
Школа ОРТ «Тхія», ДБОУ міста Москви «Школа № 1311», Росія