Міжнародний семінар з підвищення кваліфікації вчителів на тему “Використання інформаційних технологій у викладанні єврейських дисциплін” пройде з 26 серпня по 11 листопада 2019 року.

Організатори:

Відділ досліджень та розробок ОРТ (rd@ort.ru).

Учасники:

Команди викладачів шкіл мережі ОРТ у країнах FSU, які займаються питаннями єврейської освіти, або підтримують єврейську освіту на рівні участі у міждисциплінарних проєктах та конкурсах, які проводять ОРТ. У семінарі крім шкіл мережі ОРТ у FSU візьмуть участь представники шкіл мережі Хефциба.

Учасником семінару може стати будь-який учитель школи, що входить до мережі шкіл ОРТ, який цікавиться новими засобами та технологіями навчання, інтеграцією цифрових освітніх ресурсів у навчальний процес.

Формат проведення:

Семінар проводиться у незвичайному для шкіл ОРТ форматі вебінарів з наступною проєктною сесією та підсумковим конкурсом проєктних робіт.

Короткий опис:

Основною метою семінару є підвищення якості викладання дисциплін єврейського циклу (іврит, історія, традиції єврейського народу, література та мистецтво) через інтеграцію проєктної діяльності та використання сучасних електронних засобів навчання. Формат семінару відрізнятиметься від звичного нам усім очного семінару, оскільки вся робота відбуватиметься онлайн, а точніше – будуть різні заходи, що проводяться у три етапи:
Етап 1. Чотириденна вступна сесія у форматі вебінарів (ZOOM), на яких виступлять запрошені експерти з використання засобів інформаційних та комунікаційних технологій, електронних засобів навчання у викладанні єврейських предметів.
Етап 2. Заочна (дистанційна) сесія. Сесія триватиме два місяці та проводитиметься у форматі проєктної групової діяльності. Учасники семінару під керівництвом наставників розроблять та впровадять у себе в школах проєкти, що демонструють їхнє вміння використовувати різні інструменти ІКТ та цифрові технології, з якими їх познайомили експерти на вебінарах.
Етап 3. Робота експертної комісії, вибір найкращих проєктів, визначення переможців. Підсумкова відеоконференція з презентаціями найкращих проєктів та нагородження.

Після завершення семінару всі зареєстровані учасники отримають фірмовий сертифікат учасника. Для шкільних команд, які розробили та впровадили у школі найкращі проєкти, ми підготували дипломи та цінні призи. Також їм буде надано можливість виступити на підсумковому вебінарі у листопаді та поділитися своїм досвідом із колегами.

Усі проєкти, розроблені в рамках цього семінару, будуть опубліковані на сайті STEM.ORT.ORG.