ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ “ПОДОРОЖ У ЧАСІ” 2018

1 місце: Проєкт «Міжчасовий телепортатор».
Автор: Кролевич Софія, 3 клас, Приватно-державна єврейська школа ОРТ
«Прі-Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан.

Пристрій – будинок для телепортації в часі, що дозволяє потрапляти з одного світу в інший. Цей прилад дозволяє вченим досліджувати минуле та майбутнє.

1 місце: Проєкт “Корисні гаджети”.
Автор: Садовніков Давид, 3 клас, Приватно-державна єврейська школа ОРТ «Прі-Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан.

Пристрій збільшує або зменшує об’єкти. Лавка у вигляді ноутбука з функціями заряджання гаджетів, перевірки їх стану. Лавка також перевіряє стан людини (температура, тиск, вага та ін.), яка на ній сидить, та дає, за потреби, рекомендації.

1 місце: Проєкт «Сміттєприбиральна станція».
Автор: Корпусов Ратмір, 3 клас, Приватно-державна єврейська школа ОРТ
«Прі-Ец Хаїм» м. Бішкек, Киргизстан.

Невеликий робот-безпілотник. Його корпус покритий сонячними батареями. Розумний робот сортує та переробляє сміття. І перероблений продукт “віддає” у вигляді добрива, вторинної сировини і т.д.

1 місце: Проєкт «Літак з функцією очищення води».
Автор: Тимур Кулава, 3 клас, КЗО «Дніпропетровська міська спеціалізована школа №144 з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій» Дніпропетровської міської ради, Україна

Літак може перетворювати лід у воду та очищати її під час польоту. Він може приземлятись як на сушу, так і на воду.

3 місце: Проєкт «РУКОМУС – робот – прибиральник космічного сміття».
Автор: Макарова Анастасія, 3 клас, Муніципальна загальноосвітня установа середня загальноосвітня школа №42 з поглибленим вивченням окремих предметів м. Самари, Росія (ОРТ «Гешер»)

РУКОМУС V 3.0 (робот-прибиральник космічного сміття третьої версії). Від перших двох версій його відрізняють принципово нова розробка – сканер, що визначає тип сміття і дозволяє здійснювати космічне прибирання за видами відходів, що утилізуються: метал, пластик, побутове сміття і т.д.

3 місце: Проєкт «Розумний гардероб»
Автор: Діана Коцар , 3 клас, КЗО «Дніпропетровська міська спеціалізована школа №144 з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій» Дніпропетровської міської ради, Україна

“Розумний” гардероб – штучний інтелект, що допомагає користувачеві приймати рішення з урахуванням різних факторів: світових тенденцій моди, погодних умов, особистих уподобань, особливостей фігури людини. Система допомагає модникам та модницям виглядати стильно.