ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ “МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ” 2021

1 місце: Додаток “Alien Adventure”
Автор: Evgenya Shabanova, Odessa ORT Zhabotinski school #94, Ukraine.

У цій грі ви потрібні, щоб допомогти Alien William, щоб знайти новий planets! (Enferia, Accretia, Merilia, Felice) У топографії їхньої планети є дуже різний, так само надійний. У приміщенні, в помешканнях planets не буде greet you with joy.
Для того, щоб піти на нову планету, ви повинні скористатися трьома кнопками, які відкривать нові портали для пересування.
Повітря на планетах не є надійним для William, тому що він є в умовах. The costume has five HP. Якщо ви використовуєте їх, ви будете start over.
Jewels є scattered on surface of planets. Collect them, maybe they will help you.
У помешканнях може погасити свою статтю, аж ніяк невідповідає їм.

Game Archive

2 місце: Додаток «Голосове управління роботом»
Автори: Василіса Жаворонкова, Нурелес Ташболот, Ярослав Стрєлков, Школа ОРТ де Гінцбург (ДБОУ ЗОШ № 550, Санкт-Петербург), Росія.

Програма використовує технологію розпізнавання мовлення та технологію передачі даних за допомогою Bluetooth.
Людина (працівник станції ТО) голосом передає команди роботу, перевіряючи працездатність його вузлів. Додаток для смартфона приймає голосову команду, розшифровує її та відправляє контролеру BBC micro: bit, який керує роботом. Мікро:біт запрограмований на прийом команди, переданої смартфоном, та виконання її. Попередньо в мікро:біт “зашивається” набір команд, які він може прийняти, зрозуміти та виконати. Список цих команд не обмежений. Додаток для смартфона розроблено у web-додатку Kodular, а програма для робота – у середовищі MakeCode.

Архів з грою